Zapoznaj się z zasadami współpracy z naszą firmą. Tutaj dowiesz się jak szukać produktów, jak złożyć zamówienie, kiedy otrzymasz towar oraz na jakich zasadach będzie mógł go zareklamować.

Zasady współpracy

Informacje ogólne
Z naszą ofertą możecie Państwo zapoznać się na stronie internetowej, z katalogu, poprzez przedstawiciela handlowego, pracownika działu handlowego lub bezpośrednio w naszej hurtowni.
Nowi klienci będą proszeni o złożenie następujących dokumentów: odpis z rejestru handlowego lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji o działalności gospodarczej, regon, potwierdzenie zgłoszenia rejestracyjnego podatnika VAT.
Składanie zamówień
Zamówienia prosimy kierować telefonicznie, e-mailem, faksem do działu handlowego, bezpośrednio przez przedstawiciela handlowego lub poprzez sklep internetowy.
Pracownicy działu handlowego oraz przedstawiciele handlowi udzielą Państwu wszelkich informacji.
Dostawa towaru
Zamówienia realizujemy w ciągu 48 godzin.
Produkty, których chwilowo brakuje w naszym magazynie, w porozumieniu z Państwem możemy zastąpić innymi lub dostarczyć je w uzgodnionym późniejszym terminie.
Sposoby płatności
Płatności można dokonywać gotówką, przelewem.
Termin płatności jest ustalany indywidualnie dla każdego Odbiorcy przez pracowników działu handlowego lub przedstawiciela handlowego).
Reklamacje i zwroty
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziecie Państwo niezadowoleni z dokonanego zakupu, przyjmiemy nieuszkodzony towar w ciągu 7 dni od daty zakupu wraz z dowodem nabycia. Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania i musi posiadać nieuszkodzone oryginalne opakowanie.
Reklamacje towarów wadliwych przyjmujemy i załatwiamy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wszystkie produkty nie posiadające gwarancji producenta podlegają rękojmi zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.