Loteria Wygrywaj kolorowo z Bambino! 1 czerwca 2015 r. rozpoczęła się w naszej hurtowni loteria pod hasłem Wygrywaj kolorowo z Bambino!. Aby wziąć udział w loterii wystarczy …

Loteria "Wygrywaj kolorowo z Bambino!"

02.06.2015

Loteria "Wygrywaj kolorowo z Bambino!"

1 czerwca 2015 r. rozpoczęła się w naszej hurtowni loteria pod hasłem "Wygrywaj kolorowo z Bambino!".

Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić w firmie Mimar produkty Bambino lub Unipap za minimum 25 zł i odebrać od sprzedawcy zdrapkę. Pod ochronną warstwą farby na zdrapce ukryta jest informacja o rodzaju nagrody gwarantowanej, którą w razie wygranej, można otrzymać bezpośrednio u nas. Nagrody "spod zdrapki" to zestawy szkolne, naklejki oraz plany lekcji.

Dodatkowo, aby wziąć udział w losowaniu nagród głównych, należy wysłać SMS pod numer 70908, wpisując w treści prefiks BAMBINO, numer 53 (zgodnie z listą w załączniku) oraz numer paragonu. Informacje o tym jak prawidłowo wysłać SMS znajdują się także na zdrapkach i plakatach. Spośród nadesłanych SMS-ów wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który wygra rodzinny pobyt w Tropical Island w Berlinie. Dla uczestników loterii z każdego promocyjnego sklepu przewidziano nagrody w postaci tabletu Lenovo, wieży Philips oraz czytnika e-booków Kindle.

Do loterii można zgłaszać się do 15 września 2015 r., natomiast losowanie nagród głównych odbędzie się 21 września.

Regulamin loterii znajdziesz tutaj http://www.smolar.pl/loteria-wygrywaj-kolorowo-z-bambino.

Wróć